Skrzynka intencji

 

 

 

„Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą,

to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.” Mt 18,19

 

Nieustannie się módlcie! 

W razie jakiś pytań – pisz: ddmodlitwy@gmail.com  

Skrzynka intencji to miejsce, gdzie możesz zostawić nam błaganie (dziękczynienie) do Boga, w którym my chcemy Cię wspomóc. Twoje imię i nazwisko lub pseudonim pozwolą nam zwrócić się do Ciebie, w taki sposób jak sobie życzysz poprzez e-mail, o którego wpisanie również prosimy.

Wpisz intencję, którą pragniesz nam pozostawić.

Diecezjalna Diakonia Modlitwy będzie przedstawiać Panu Bogu w swoich modlitwach codziennie przez 2 tygodnie od dostania ją na swoją skrzynkę. Jeśli chcesz, żebyśmy modlili się dłużej – poproś o to w okienku intencji i zaznacz do kiedy mamy się modlić.

Intencje z danego miesiąca będą odczytywane w czwartą środę miesiąca, w trakcie Eucharystii w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie o godzinie 19:30, na której oddamy je w ręce Pana Jezusa.

Możesz również zostawić nam wiadomość (wybierając rodzaj wiadomości) o tym, jak Pan Bóg zadziałał w sprawie, którą powierzyłeś naszej modlitwie.

Dostajemy wiele wiadomości o cudach i o modlitwie dziękczynnej za nas! Bardzo dziękujemy i zapraszamy do takiego kontaktu przez ten formularz.

Niech Pan Bóg Ci błogosławi i wysłucha głosu Twego wołania! +